|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Zayıflatan Meyveler

Kategori: Sağlıklı Yaşam İçin Eklenme Tarihi: Haz 6th, 2013 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Fazla kilolarımdan kurtulamıyorum! Çoğu insan özellikle bayanlar bu sorundan şikâyetçi. En kısa yoldan incecik bir vücuda kavuşmak için de bilinçsizce diyetlere başlayıp başarılı olamayınca zayıflatıcı ürünlere başvuruyorlar. Şunu unutmamız gerekir ki; bilinçsizce uygulanılan diyetler ve

meyve 150x150 Zayıflatan MeyvelerFazla kilolarımdan kurtulamıyorum! Çoğu insan özellikle bayanlar bu sorundan şikâyetçi. En kısa yoldan incecik bir vücuda kavuşmak için de bilinçsizce diyetlere başlayıp başarılı olamayınca zayıflatıcı ürünlere başvuruyorlar. Şunu unutmamız gerekir ki; bilinçsizce uygulanılan diyetler ve bilinçsizce kullanılan bu ürünler ne kadar hızı kilo verdirirse vücutta yaptığı yıkımda o denli büyük oluyor. Şok diyetlerin tek yaptığı vücudu eksik gıda vererek vücudu zayıflamaya zorlamak. Bünye hazırdaki yağ stoklarını eritince kaslardan yakmaya başlıyor ve vücut için asıl yıkım başlıyor. Ve daha sonra diyeti bıraktığınızda vücut eski stokları toplamak için daha çok yağ stokluyor ve siz eskisinden daha kilolu oluyorsunuz. Diyet yaparken onu yeme bunu yeme şeklinde değil de her şeyden ye ama doyumluk değil tadımlık yenilmeli. Bu sayede vücudun kendisi için gerekli olan enerjiyi alacak ve sadece fazla yağları atacak. Fazla yağları atma noktasında spor, egzersiz en azından hafif bir yürüyüş yapmanız gerekir.

Unutmayın kilo vermek zor bir şey değildir. Önemli olan sağlığınızı riske atmadan kilo verebilmek. Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız öncelikle uzman bir diyetisyene başvurmalısınız. Uzman kişi size gerekli testleri yaptıktan sonra uygun bir diyet listesi verecektir. Yine doktorunuza danışarak bitkisel ürünlerden destek alabilirsiniz.

   

Diyet yaparken vücudumuz mineral ve vitamin kaybına uğrayabilir. Kaybedilen mineral ve vitaminleri geri kazanmak için bolca meyve tüketmeliyiz. Hem kaybedilen mineralleri ve vitaminleri geri almak için hem de zayıflama ve yağ yakma için kullanılan meyveler.

Nar

Elma

Karpuz

Ananas

Şeftali

Yaban Mersini


160 views

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler