|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
şifalı bitkiler

YAĞ YAKAN BİTKİLER

Kategori: Bitkisel Tedavi Eklenme Tarihi: Ağu 30th, 2009 Ekleyen: mavi_dus
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Tüm dünyada gerek sağlık gerekse güzellik konusunda doğal ürünlere yöneliş var . İnsanlar bilinçlendikçe sorunlarının çözüm yollarının dogadan geçtiğini anladılar. Bu sorunların en başında da aşırı kilodan ve yaşımızın ilerlemesinden dolayı ortaya çıkan selülit ve

yagyakanbitkiler YAĞ YAKAN BİTKİLERTüm dünyada gerek sağlık gerekse güzellik konusunda doğal ürünlere yöneliş var . İnsanlar bilinçlendikçe sorunlarının çözüm yollarının dogadan geçtiğini anladılar. Bu sorunların en başında da aşırı kilodan ve yaşımızın ilerlemesinden dolayı ortaya çıkan selülit ve vücuda meydana gelen sarkmalar. Bu sorunlardan nasıl kurtulabiliriz .İlk önce sorun neden kaynaklanıyor bunu öğrenmeliyiz.
Selülit derinin alt dokusunda yağ hücrelerin çevresinde meydana gelir.

Yağ hücrelerinin fazla yağı depolaması ile bu yağ hücreleri giderek genişler ve kan akışını yavaşlatarak hücrelerin daha az oksijen almasına sebep olur böylelikle derinin elastikiyetinin kaybetmesine yol açarlar bu da zamanla derin üst yüzeyinde pütürleşmeye gün geçtikçe de sarkmaya sebep olur. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için ne yapmalısınız.

– Günlük yaşam tarzınıza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.
– Hareketsiz kalmayın
– Kola çay kahve gibi içeceklerden uzak durun.
– Yağlı yemekler ve kızartmalar yemeyin.
– Sigara içmeyin
– Sizi strese ve depresyona sokan her şeyden uzaklaşın.
– Bol bol su için.

43 views

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler