Göğüs Büyütücü Bitkiler

 Bir çok kadının rüyası mükemmel görünen göğüslere sahip olmak. Genel olarak çözüm  yolu da silikon taktırmak…  Bu yöntemin doğru ya da yanlış olduğunu söylemek çok zordur tabi ki… Bazı bilim insanları silikonların zararlı...
28 Mart 2010 15:57
Font1 Font2 Font3 Font4

küçük gögüs Göğüs Büyütücü Bitkiler  Bir çok kadının rüyası mükemmel görünen göğüslere sahip olmak. Genel olarak çözüm  yolu da silikon taktırmak…  Bu yöntemin doğru ya da yanlış olduğunu söylemek çok zordur tabi ki… Bazı bilim insanları silikonların zararlı olduğunu söylerken bazı bilim insanları silikonlar tamamen zararsız olduğunu savunmaktadır. Burada bize düşen bayanların öncelikle doğal yollarla bu soruna çözüm bulmasını sağlamak.

Çemen Otu Filizi, Rezene, Anason, Fesleğen, Frenk Kimyonu, Dere Otu, Mercanköşk, Meyan Kökü

Bir tencereye yarım litre su koyunuz içine  250 gr çemen otu filizi ilave ediniz. Bunun ardından birer çay kaşığı rezene, anason, fesleğen, frenk kimyonu, dere otu, mercanköşk, meyan kökü ve limon otu koyunuz. Bütün bu bitkileri iyice karıştırın 10- 15 dk kaynatınız ve daha sonra soğumaya bırakınız. Günde bir iki bardak içiniz, tatlandırmak için bal ya da limon ilave edebilirsiniz. Bu uygulamaya düzenli olarak devam ediniz  değişimi sizde fark edeceksiniz.

Kaynak: Dr. James A. Duke ‘ Yeşil Eczane ‘

Google+ Etiketler: , , , , ,

Göğüs Büyütücü Bitkiler Yazısına 6 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa