|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Akciğer Kanseri için Bitkiler

Kategori: Bitkisel Tedavi Eklenme Tarihi: Mar 25th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Akciğer, hava soluyan omurgalılardaki temel solunum organıdır. Ana görevi atmosferdeki oksijeni kan dolaşımına nakletmek ve dolaşımdaki karbondioksiti atmosfere çıkartmaktır. Bu görev, gaz değişiminin vuku bulduğu milyonlarca küçük, müstesna biçimde çok ince duvarlı hava kesecikleri oluşturan

akciğer Akciğer Kanseri için Bitkiler

Akciğer, hava soluyan omurgalılardaki temel solunum organıdır. Ana görevi atmosferdeki oksijeni kan dolaşımına nakletmek ve dolaşımdaki karbondioksiti atmosfere çıkartmaktır. Bu görev, gaz değişiminin vuku bulduğu milyonlarca küçük, müstesna biçimde çok ince duvarlı hava kesecikleri oluşturan dolaşımı sağlayamadan kanı boşa vermektedir. özelleşmiş hücrelerin mozaiği sayesinde gerçekleşir. Akciğerlerin solunumla ilgili olmayan görevleri de vardır.

Akciğer Kanseri için Bitkisel Formül

30 gr Kurt Pençesi

30 gr Kırkkilit Otu

20 gr Civan Perçemi

20 gr  Böğürtlen Yaprağı

20 gr Çoban Çantası

30 gr Isırgan Yaprağı

20 gr Sinirli Ot

Bütün bitkiler karıştırılır ve toz haline getirilir bir bardak kaynamış suyun içerisine bir tatlı kaşığı konulur ve 10 dk demlenir gün içinde sabah ve akşam içilir.

 

 

16 views

Yorum Yapin “Akciğer Kanseri için Bitkiler”

 1. merve ay diyor ki:

  hasta olan benim kardeşim 6 yaşında oksijeni az olduğu için hastahaneye gittik yapılan tetkik ve anjio sonrası akciğer fistülü olduğu tedavisinin olmadığı tek çözüm akciğer nakli yapılması gerektiğini söylediler ve evimize gönderdiler sizden istediğim bize önereceğiniz bişeyler varmı yaşamını daha kaliteli hale getirmek için yada bu süreçte neler yapmamız gerekir oksijeni yüksek tutulamaz mı ilginize çoook tşk ederim…

 2. kardelen diyor ki:

  Mehaba Merve
  Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah dan acil şifalar dilerim. Size yardımcı olabilmeyi çok isterdim ama bu tür rahatsızlıklarda doktorunuza danışmadan ve doktorunuzdan onay almadan farklı yöntemler kullanmanızı çok tavsiye etmiyoruz. Kullanılan bazı bitkisel ürünler uygulaanan ilaç tedavisini veya farklı tedavi yöntemlerini sekteye uğratabiliyor. Lütfen bu konuda sizi sömürmelerine üzün vermeyin, acı üstünden para kazanmak isteyenler çok fazla.
  Doktorunuz bitkisel destek konusunda olumlu düşünüyorsa tekrar görüşelim.
  İYİ GÜNLER

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Bitkisel Tedavi Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler